Dziś jest niedziela 08 września 2024 imieniny: Maria, Nestor, Radosław
Koncert Laureatów w „Rycerskiej”

11 listopada 2012r. w salach Starego Zamku w ramach podsumowania XXI Posiad Gawędziarskich, XXIII Konkursu Gry na Unikatowych Instrumentach Ludowych oraz II Konkursu Kapel Ludowych odbył się koncert laureatów. W oprawie pokonkursowej wystawy II Konkursu na Budowę Instrumentów Ludowych im. Jana Kawuloka i Feliksa Jankowskiego Dyrektor ROK w Bielsku- Białej Leszek Miłoszewski odczytał protokoły i wraz z organizatorami konkursów wręczył dyplomy wszystkim laureatom. Uroczystość była też okazją do złożenia życzeń urodzinowych cenionej gawędziarce Walerii Prochownik oraz do pożegnania się z Organizatorami Heleny Klęczar. Dopełnieniem wspaniałej atmosfery i niepowtarzalnych wrażeń był Koncert Laureatów w kawiarni Rycerska.